Vyberte stránku

Novinky

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

11° Bernard – ležák ( Bernard, Humpolec)

11° Bad Boy – Agnus -Czech ale ( pacovský pivovar Na Mýtince)

12° Medvěd -ležák ( Medvěd, Vrchlabí)

14° Nelson Sauvin – SHBA ( Kounice pivovar)

Jsme zpět

Jsme zpět

Dobrý den, po nějakém čase se opět vracíme zpátky, leč pozvolna. Děkujeme, že jste nám zachovali přízeň a doufám, že se již brzy uvidíme i osobně. Ode dnešního odpoledne se můžeme setkat přes okénko výdejní a příští úterý, dle nařízení vyšší moci i na zahrádce, leč v omezeném provozu. Pro ty, na koho by se nedostalo s místem k sezení, mulže postát( podpořit) přes ono výdejní okno, pivních laskomin bude dostatek a budou jak jinak než skvostné. Předním partnerem je nám pivovar Bernard, ale také se můžete těšit na Clock, Kounice, či Medvěda a jiné…. Moc se na vás těšíme!!!

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

10° Bernard ( Bernard, Humpolec)

11° Bernard – ležák ( Bernard, Humpolec)

11° Tišnovský světlý ležák ( Tišnov)

15° IPA ( Falkenštejn, Krásná Lípa)

Vydáváme!!!

Vydáváme!!!

Jsme tady pro Vás i teď, v tuto těžkou chvíli v omezeném provozu, budeme ale  z okna vydávat do pet lahví i třeba do kelímků! Piva je dost!!! Pro případné info, telefon mám zapnutý non-stop.

Pivnice za řekou

Pivnice za řekou

Vážení příznivci Dart´s Pub, nelekejte se probíhajících změn v názvu a loga naší hospody, ale toto je jedna z několika změn, které budou následovat. K novému názvu jsme se přiklonili, abychom oslovili a na duši potěšili i další, kteří chodí okolo ,,né mnoho říkajícímu názvu,, Dart´s Pub. Krom toho nás čeká ještě obměna našeho stálého partnera pivovaru Lobkowicz se spolupráci s pivovarem Bernard. Věříme, že změny budou jen pozitivní a pro nás všechny vítaným osvěžením!

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny se uskutečnila ve čtvrtek, 23.1.2020 v Pubu za přítomnosti sládka Petra Adámka. 

Již tradičně nám požehnal náš vždy usměvavý a všem lidem dobru náladu nesoucí Kosťa, v doprovodu Matěje, pokropil hospodu svěcenou vodou a předal slovo.  Petr nás provedl degustací 6-ti čepovaných druhů chotovinských piv, kde nám představil 12° chotovinský ležák ( nejlepší ležák Ve skle 2019 -Plzeň), 13° Vienna spezial 1913° – vídeňský ležák ( World beer seal major aworld 2017), 13° Cadillac – APA ( ocenění na soutěžích:Silver brewer´s  Seal 2018, jarní cena českých sladků 2018 1.místo, jarní cena českých sládků 2019 2.místo), 14° Winter Affair – american IPA, 16° Touch of Mosaic – american IPA, 25° Imperial Trip – extreme ale. Pivečko bylo důkladně prokládané dobrotami z produkce TV Udírna špíčkem, tismickou slaninkou, jitrnicemi, jelity, krkovicí a nemohl samozřejmě chybět i vyuzený Gothaj. Nálada byla báječná všichni zúčastnění byli skvělí a dobře se bavili. Během příštího týdne budeme pozvolna dopíjet rozčepované chotovinské lahůdky a ještě jeden druh, na který se ani nedostalo. Je jím 13° Nelson Sauvin – single hop beer ale. Podrženo, sečteno, Dej Bůh štěstí! A ty Petře nám dělej radost i nadále!

PF 2020

PF 2020

DĚKUJEME  ZA TO , ŽE JSTE NÁM ZACHOVALI PŘÍZEŇ V TOMTO ROCE, DO NOVÉHO VÁM PŘEJEME JEN TO NEJLEPŠÍ A BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT OPĚT V LEDNU!

DÍKY !!!

IPAL

IPAL

I.P.A.L. vol.II je už na cestě do Pubu!!!
Tentokrát u vaření IPAL dohledovali Ivan, Jarda a Pavel, recepturu jsme ale zachovali původní! A hle ….. už se k nám veze ze sokolova! A proto sledujte dnes rubriku ,, Aktuálně na čepu,,

Na tento týden jsme si pro vás připravili hned dvě události. Začneme už ve čtvrtek, kdy si vyudíme sýry a následovat potom bude opékání špekáčků, abychom se náležitě rozloučili s létem a přivítali nový školní rok. Symbolicky budou špekáčky za 5,- / ks + krajíc chleba a hořčice na tácku. Zapalovat oheň budeme v 18:00!

Omluva za šíření poplašné zprávy

Omluva za šíření poplašné zprávy

Vážení zákazníci,

tímto se omlouvám za šíření poplašné zprávy, kde jsem Vás minulý týden uvedl v omyl o tom, že tento týden bude vysílat TV Udírna ryby ve středu.

S ohledem ke sledu událostí jsem byl nucen přesunout produkci TV Udírna – ryby( PRAŽMA KRÁLOVSKÁ, MOŘSKÝ VLK, LOSOS) na dnešek, tj.úterý 20.8.2019!!!

Děkuji za pochopení a přeji dobrou chuť!

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

10° Fojt ( Rychtář, Hlinsko)

12° Medvěd – ležák ( Medvěd, Vrchlabí)

14° Bad Boy – Australian I.P.A. ( pacovský pivovar Na Mýtince)

Share This