Vyberte stránku

Novinky

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

11° Bernard – ležák ( Bernard, Humpolec)

12° Zajíc – ležák ( pivovar kynšperský Zajíc, Kynšperk nad Ohří)

13° Cadilac – apa ( Mayzus, Chotoviny)

14° Strata – shba – ( pivovar Kounice)

TV Udírna

TV Udírna

TV Udírna v pátek 1.4.2022″

po nějaké době se na vás obracím s nabídkou:

gothaj – 80,-

špekáček – 50,-

slaninka -70,-

kachní prsa – 230,-

pražma kralovská – 170,-

losos – 230,-

sýr s ořechy / bez  – 150,-

Vyuzné pochoutky můžete objednávat protřednictvím sms na tel.číslo: 725 679 508, čímž budete mít jistotu, že na vás zbyde……

Těšíme se na Vás!

Dobrý den, vážení zákazníci, obchodní partneři, přátelé, kamarádi!

Dočkali jsme se konečně okamžiku znovuotevření, našich / vašich, provozoven, máme radost!

My jsme ale otevírací dobu nuceni posunout ještě o nějaký ten den z důvodu, ano, Covid – 19 (jsme pozitivní, teď již i v myšlenkách…), 

otevírat budeme snad začátkem následujícího týdne, kdy přesně, vám dám včas vědět!

Těšíme se na Vás!

                                                                                                                                                                                                   Děkuji Ivan

Deja vu

Deja vu

Přátelé, kamarádi, zdá se mi to snad nebo to je deja vu…?? Nechme řečí o tom, jak špatně to vypadá, nebo kdo by co udělal jinak! Důležité je, jít tomu alespoň trochu naproti a zažehnat chmury trochou dobrého piva. Je zde období, kdy budu mít
,bohužel, opět více času vám udělat pomyšlení při prezentaci piv, která se mi pro vás povede dostat do toho našeho chlaďáčku a narazit pro vás. Sem a tam zažehneme TV Udírnu a budeme doufat v brzký návrat k normálnímu běhu života… a proto každý den budeme v okénku od 16:00 do 20:00, anebo případným závozem na požádání. Moc si vážíme každé načepované “pet podtržení Pivnice za řekou láhve” !!!

Jsme zpět

Jsme zpět

Dobrý den, po nějakém čase se opět vracíme zpátky, leč pozvolna. Děkujeme, že jste nám zachovali přízeň a doufám, že se již brzy uvidíme i osobně. Ode dnešního odpoledne se můžeme setkat přes okénko výdejní a příští úterý, dle nařízení vyšší moci i na zahrádce, leč v omezeném provozu. Pro ty, na koho by se nedostalo s místem k sezení, mulže postát( podpořit) přes ono výdejní okno, pivních laskomin bude dostatek a budou jak jinak než skvostné. Předním partnerem je nám pivovar Bernard, ale také se můžete těšit na Clock, Kounice, či Medvěda a jiné…. Moc se na vás těšíme!!!

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu

Aktuálně na čepu:

10° Bernard ( Bernard, Humpolec)

11° Bernard – ležák ( Bernard, Humpolec)

11° Tišnovský světlý ležák ( Tišnov)

15° IPA ( Falkenštejn, Krásná Lípa)

Vydáváme!!!

Vydáváme!!!

Jsme tady pro Vás i teď, v tuto těžkou chvíli v omezeném provozu, budeme ale  z okna vydávat do pet lahví i třeba do kelímků! Piva je dost!!! Pro případné info, telefon mám zapnutý non-stop.

Pivnice za řekou

Pivnice za řekou

Vážení příznivci Dart´s Pub, nelekejte se probíhajících změn v názvu a loga naší hospody, ale toto je jedna z několika změn, které budou následovat. K novému názvu jsme se přiklonili, abychom oslovili a na duši potěšili i další, kteří chodí okolo ,,né mnoho říkajícímu názvu,, Dart´s Pub. Krom toho nás čeká ještě obměna našeho stálého partnera pivovaru Lobkowicz se spolupráci s pivovarem Bernard. Věříme, že změny budou jen pozitivní a pro nás všechny vítaným osvěžením!

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny

Degustace pivovaru Mayzus Chotoviny se uskutečnila ve čtvrtek, 23.1.2020 v Pubu za přítomnosti sládka Petra Adámka. 

Již tradičně nám požehnal náš vždy usměvavý a všem lidem dobru náladu nesoucí Kosťa, v doprovodu Matěje, pokropil hospodu svěcenou vodou a předal slovo.  Petr nás provedl degustací 6-ti čepovaných druhů chotovinských piv, kde nám představil 12° chotovinský ležák ( nejlepší ležák Ve skle 2019 -Plzeň), 13° Vienna spezial 1913° – vídeňský ležák ( World beer seal major aworld 2017), 13° Cadillac – APA ( ocenění na soutěžích:Silver brewer´s  Seal 2018, jarní cena českých sladků 2018 1.místo, jarní cena českých sládků 2019 2.místo), 14° Winter Affair – american IPA, 16° Touch of Mosaic – american IPA, 25° Imperial Trip – extreme ale. Pivečko bylo důkladně prokládané dobrotami z produkce TV Udírna špíčkem, tismickou slaninkou, jitrnicemi, jelity, krkovicí a nemohl samozřejmě chybět i vyuzený Gothaj. Nálada byla báječná všichni zúčastnění byli skvělí a dobře se bavili. Během příštího týdne budeme pozvolna dopíjet rozčepované chotovinské lahůdky a ještě jeden druh, na který se ani nedostalo. Je jím 13° Nelson Sauvin – single hop beer ale. Podrženo, sečteno, Dej Bůh štěstí! A ty Petře nám dělej radost i nadále!

PF 2020

PF 2020

DĚKUJEME  ZA TO , ŽE JSTE NÁM ZACHOVALI PŘÍZEŇ V TOMTO ROCE, DO NOVÉHO VÁM PŘEJEME JEN TO NEJLEPŠÍ A BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT OPĚT V LEDNU!

DÍKY !!!

IPAL

IPAL

I.P.A.L. vol.II je už na cestě do Pubu!!!
Tentokrát u vaření IPAL dohledovali Ivan, Jarda a Pavel, recepturu jsme ale zachovali původní! A hle ….. už se k nám veze ze sokolova! A proto sledujte dnes rubriku ,, Aktuálně na čepu,,

Na tento týden jsme si pro vás připravili hned dvě události. Začneme už ve čtvrtek, kdy si vyudíme sýry a následovat potom bude opékání špekáčků, abychom se náležitě rozloučili s létem a přivítali nový školní rok. Symbolicky budou špekáčky za 5,- / ks + krajíc chleba a hořčice na tácku. Zapalovat oheň budeme v 18:00!

Share This